Τρίτη 20/04/21. Διαδικτυακό επιμορφωτικό σεμινάριο για τους/ τις εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ91 – ΠΕ91.01 και ΠΕ91.02 «Εφαρμογές επεξεργασίας βίντεο»

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) Θεατρικής Αγωγής Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη διοργανώνει διαδικτυακό επιμορφωτικό σεμινάριο για τους/τις εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας (Μουσικό Σχολείο Αλίμου) Εκπαίδευσης Δ’ Αθήνας, γενικής και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητας 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής με θέμα: «Εφαρμογές επεξεργασίας βίντεο».

Το διαδικτυακό επιμορφωτικό σεμινάριο θα υλοποιηθεί την Τρίτη 20/04/21, ώρα 18.00-20.00 μέσω της ψηφιακής πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων Webex, στον σύνδεσμο https://minedu-secondary.webex.com/meet/panboemi.

Το  σεμινάριο  υλοποιείται  στο  πλαίσιο  της  οργάνωσης  του  Διαδικτυακού  Φεστιβάλ  Θεατρικής  Αγωγής, που  περιλαμβάνει  web  και  βιντεοσκοπημένες θεατρικές δράσεις.

Εισήγηση:

Στέφανος  Ζιώβας,  Σ.Ε.Ε. Πληροφορικής κλ.ΠΕ86

Η επιμορφωτική δράση απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς των 12 ΠΕ.Κ.Ε.Σ. επιστημονικής ευθύνης.

Σας  ευχαριστούμε  για τη  συνεργασία.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, κλ. ΠΕ 91 Θεατρικής Αγωγής

Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Θέατρο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.