Επιμορφώσεις εξ αποστάσεως στα ΕΚΦΕ: Φυσική & Χημεία στο Λύκειο

Αγαπητοί και αγαπητές συνάδελφοι,

Συνδιοργανώνουμε με τους υπεύθυνους του 1ου και 2ου ΕΚΦΕ, κ. Αθανάσιο Γκουρμπή και κ Γεωργία Παπαγεωργάκη, τηλεδιάσκεψεις, με θέμα:

«Φυσική  & Χημεία στο Λύκειο»

Σύμφωνα με το πιο κάτω πρόγραμμα:

• Πέμπτη, 15/4, 1ο ΕΚΦΕ (Ν. Σμύρνης): Φυσική Λυκείου (Μηχανική Ενέργεια για την Α΄ Λυκείου, Φως και Ατομικά Φαινόμενα για Β΄ Λυκείου Γενικής Παιδείας, Νόμοι των Αερίων για Β΄ Λυκείου Προσανατολισμού)

• Τρίτη, 20/4, 2ο ΕΚΦΕ (Αλίμου): Χημεία Β΄ & Γ΄ Λυκείου

Οι Υπερσύνδεσμοι των τηλεδιασκέψεων με την πλατφόρμα webex είναι:

Password:1234

Θα μας διευκολύνατε αν συνδεόσασταν με το Ονοματεπώνυμό σας, για να ξέρουμε με

ποιους επικοινωνούμε

Παρακαλούμε τους/ις Διευθυντές/ριες των σχολείων να ενημερώσουν τους ΠΕ04 του σχολείου τους που διδάσκουν Φυσική και Χημεία και να τους διευκολύνουν να συμμετάσχουν με διαμόρφωση του ΩΠ τους, όπως προβλέπεται από την εγκύκλιο 139062/Δ2/09-09-2019.

Ασημίνα Κοντογεωργίου

Φυσικός

ΣΕΕ για εκπαιδευτικούς ΠΕ04

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Φυσικές Επιστήμες. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.