Επιμορφωτική τηλεσυνάντηση της ΣΕΕ ΠΕ06 κ. Μαρία Ανδριτσοπούλου με Δ/ντές/-ντριες και Υποδιευθυντές/-ντριες σχολείων παιδαγωγικής της ευθύνης

Καλούνται οι Διευθυντές/-ντριες, Υποδιευθυντές/-ντριες των σχολικών μονάδων παιδαγωγικής ευθύνης της ΣΕΕ ΠΕ06 κ. Μαρίας Ανδριτσοπούλου (1ου, 2ου, 3ου, 4ου Αργυρούπολης, 2ου & 4ου Αλίμου, 4ου Γυμνασίου Νέας Σμύρνης, 6ου Γυμνασίου Καλλιθέας, 1ου Γυμνασίου Γλυφάδας, Γυμνασίου & Λυκείου των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων Γ. Ζώη»  να συμμετάσχουν σε επιμορφωτική τηλεσυνάντηση με θέμα: «Οργανώνοντας τη Σχολική Ζωή», που θα διεξαχθεί την Τρίτη, 21 Σεπτεμβρίου 2021, κατά τις ώρες 11:45 – 13:30 διαδικτυακά μέσω CISCO WEBEX MEETINGS.

Σκοπός – Περιγραφή της επιμορφωτικής τηλεδιάσκεψης:

Η επιμορφωτική τηλεσυνάντηση αποσκοπεί στην ενημέρωση σχετικά με τις παραμέτρους μιας ποιοτικής λειτουργίας της σχολικής ζωής, ανταλλαγή απόψεων σχετικά με θέματα οργάνωσης των σχολικών μονάδων και προγραμματισμού του εκπαιδευτικού έργου.

Για τη συμμετοχή θα πρέπει να γίνει σύνδεση στο link:

Με εκτίμηση,

Μαρία Ανδριτσοπούλου

Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ06

4ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής

Email: mariandrits@gmail.com

Κατηγορίες: Αγγλικών, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.