8/9/21 Α/θμια /Πρόσκληση σε ενημερωτική-επιμορφωτική ημερίδα για νεοδιορισθέντες μόνιμους εκπαιδευτικούς και αναπληρωτές

afisa banner

Πρόσκληση σε ενημερωτική-επιμορφωτική ημερίδα για νεοδιορισθέντες μόνιμους εκπαιδευτικούς   και αναπληρωτές Α/θμιας Εκπαίδευσης

ΣΧΕΤ.: 103742/Ε3/ 2608-2021 έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων

Σε εφαρμογή του ανωτέρω σχετικού και σε συνέχεια του υπ’ αριθμ. 885/02-09-21 εγγράφου του φορέα μας, το 4ο ΠΕΚΕΣ Αττικής και η Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Δ΄ Αθήνας προσκαλούν όλους τους νεοδιόριστους μόνιμους και όλους τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς που τοποθετήθηκαν στις σχολικές μονάδες αρμοδιότητάς τους σε επιμορφωτική ημερίδα.

Η επιμόρφωση θα πραγματοποιηθεί υπό μορφή σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης την Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου 2021 σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί και μέσω του κάτωθι συνδέσμου Webex:

Παρακαλούνται οι Δ/ντες/ντριες και οι Προϊσταμένοι/ες των σχολικών μονάδων όπως ενημερώσουν τους εκπαιδευτικούς.

Πρόγραμμα ημερίδας Πρωτοβάθμιας

Παρουσιολόγιο Πρωτοβάθμιας

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.