Συνάντηση Τηλε-συν-εργασίας Δ/ντών, ντριών, της Συντονίστριας Εκπαιδευτικού Έργου Π.Ε. 70, Ζουγανέλη Άννας

Η Συντονίστρια Εκπ/κού Έργου Π.Ε. 70, Ζουγανέλη Άννα,  προγραμματίζει  τηλεδιάσκεψη με τους Δ/ντές τριες των σχολικών μονάδων επιστημονικής & παιδαγωγικής της ευθύνης.  Στην τηλεδιάσκεψη θα γίνει ανταλλαγή εμπειριών και θα συζητηθούν θέματα  που απασχολούν  τις σχολικές μονάδες για την ομαλή διεξαγωγή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Στην τηλεδιάσκεψη θα συμμετέχει επίσης και η Δ/ντρια Α’ Εκπ/σης Δ΄Αθήνας κ. Μεϊντάση Αθ.

Η τηλεδιάσκεψη  θα πραγματοποιηθεί μέσω της πλατφόρμας Webex,  την ΤΡΙΤΗ

09-03-2021, και ώρα 10.30-1230. Ο σύνδεσμος για την τηλεδιάσκεψη στην οποία θα συμμετέχετε με το ονοματεπώνυμό σας, είναι: https://minedu-primary.webex.com/meet/modinos

Εύχομαι να είστε καλά  και  να προσέχετε!

Με απέραντη εκτίμηση

Ζουγανέλη Άννα

Σ.Ε.Ε. ΠΕ 70

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.