Πρόσκληση σε επιμορφωτικό σεμινάριο των εκπαιδευτικών Παιδαγωγικής και Επιστημονικής ευθύνης της κ. Ουρανίας-Αναστασίας Μπελτέ ΣΕΕ ΠΕ 87 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ Αττικής

Αγαπητές κι αγαπητοί συνάδελφοι,

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων που προγραμματίστηκαν από το 4ο Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Αττικής, (Πράξη 1η -14/01/2021 της Ολομέλειας), η ΣΕΕ του 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής κ. Ουρανία-Αναστασία Μπελτέ ΠΕ 87 Τομέα Υγείας-Πρόνοιας-Ευεξίας ΕΠΑ.Λ, σε συνεργασία με την κ. Μαρία Χατζηπέτρου ΣΕΕ ΠΕ 87 του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ Αττικής, συν-διοργανώνουν επιμορφωτικό σεμινάριο εξ αποστάσεως με θέμα:

«H χρήση της πλατφόρμας  eclass  στην εκπαίδευση – Βασικά εργαλεία της πλατφόρμας»

Το επιμορφωτικό σεμινάριο απευθύνεται:

• Στους εκπαιδευτικούς των Σχολικών μονάδων Παιδαγωγικής της ευθύνης ΔΔΕ Δ’ Αθήνας
  • Στους εκπαιδευτικούς Επιστημονικής της ευθύνης, του Τομέα Υγείας-Πρόνοιας-Ευεξίας των ΕΠΑ.Λ ΔΔΕ Δ’ Αθήνας, και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη  27 Ιανουαρίου 2021, και ώρα 15.00-17.00μμ, μέσω της πλατφόρμας Webex στον σύνδεσμο :

Εισηγητής στο σεμινάριο θα είναι ο κ. Κωνσταντίνος Γρίβας ΣΕΕ ΠΕ04 ΠΕ.Κ.Ε.Σ Πελοποννήσου

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι προαιρετική.

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των εκπαιδευτικών και ευχαριστούμε για την συνεργασία.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου 4ου ΠΕΚΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Ουρανία- Αναστασία Μπελτέ  ΠΕ 87.01

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ:

Σχολικές Μονάδες Παιδαγωγικής ευθύνης και Επιστημονικής ευθύνης ΣΕΕ ΠΕ87 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ Αττικής

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Υγεία Πρόνοια Ευεξία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.