Παράταση προθεσμίας πρόσκλησης συμμετοχής εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ91 – ΠΕ 91.01 & ΠΕ 91.02, Θεατρικής Αγωγής σε συλλογικό τόμο με θέμα: «Η Θεατρική Αγωγή σε καιρό πανδημίας (SARS-CoV-2): προκλήσεις, προβληματισμοί και εναλλακτικές».

Οι Συντονίστριες Εκπαιδευτικού Έργου Θεατρικής Αγωγής (Σ.Ε.Ε.) κλ. ΠΕ 91Μποέμη Παναγιώτα (Νάγια) και Κουμανάκου Μαρία-Αλεξάνδρα, σε συνεργασία με την κα Κατσαρίδου Μάρθα, επίκουρη καθηγήτρια Θεάτρου στην Εκπαίδευση στο Παιδαγωγικό Τμήμα Προσχολικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, ενημερώνουν για την παράταση της προθεσμίας της πρόσκλησης εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ91, σε συλλογικό τόμο με θέμα: «Η Θεατρική Αγωγή σε καιρό πανδημίας (SARS-CoV-2): προκλήσεις, προβληματισμοί και εναλλακτικές», μέχρι την Παρασκευή 29 Ιανουαρίου 2021.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, κλ. ΠΕ 91 Θεατρικής Αγωγής

Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη, με έδρα το 6ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ Αττικής

και επιστημονική ευθύνη τις σχολικές μονάδες Π/Ε και Δ/Ε

των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου, 6ου, ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής,

1ου και 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίουκαι στα Π.Ε.Κ.Ε.Σ. Κρήτης,

Πελοποννήσου, Δυτικής Ελλάδας και Στερεάς Ελλάδας.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Θέατρο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.