ΕΚΔΟΣΗ ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ 4ου ΠΕΚΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Με χαρά σας ανακοινώνουμε την έκδοση των βραβευμένων έργων του μαθητικού διαγωνισμού Δημιουργικής Γραφής στην Αγγλική Γλώσσα του 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής, με τίτλο ‘STAY at HOME’ στις κατηγορίες Short Story, Poem & Comic  για την ΣΤ΄ τάξη των Δημοτικών σχολείων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δ΄ Αθήνας και όλες τις τάξεις των Γυμνασίων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δ΄ Αθήνας, που διεξήχθη κατά τη διάρκεια της πρώτης αναστολής λειτουργίας των σχολείων (Μάρτιος – Μάιος 2020).

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της επιτυχούς διεξαγωγής του διαγωνισμού Δημιουργικής Γραφής: στους μαθητές και μαθήτριες που συμμετείχαν στο Διαγωνισμό, στους/στις εκπαιδευτικούς τους και στα μέλη της Κριτικής Επιτροπής.

ΕΚΔΟΤΗΣ: 4ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής ( ISBN:978-618-85219-2-6 )

Υπεύθυνη έκδοσης: Μαρία Ανδριτσοπούλου (Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Αγγλικής Γλώσσας – 4ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής)

Επιμέλεια έκδοσης: Ειρήνη Αρναούτη (Εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας στο Πρότυπο Γ.Ε.Λ. Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης)

Αθήνα, Δεκέμβριος 2020

Για να δείτε την έκδοση πατήστε εδώ

Κατηγορίες: Αγγλικών, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Μένοντας σπίτι.... Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.