Ευχαριστήριο για τη συμμετοχή σας στην Ημερίδα των Ομάδων Υποστήριξης της εξΑΕ: “οι ομάδες υποστήριξης συνομιλούν”

Αγαπητοί συνάδελφοι και συναδέλφισσες των Ομάδων Υποστήριξης των σχολείων στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση,
σας ευχαριστώ για την ουσιαστική συμμετοχή σας στην ημερίδα μας, τις εύστοχες επισημάνσεις, σκέψεις και προβληματισμούς σας που έδωσαν ζωή και περιεχόμενο στην πρωτοβουλία μας.
Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες για τη συνεχή -συχνά άχαρη- προσπάθεια που καταβάλλουν για την υποστήριξη συναδέλφων και μαθητών!
Συγχαρητήρια στους συνεργάτες μου που έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους με την ήρεμη παρουσία τους, την αθόρυβη συνεργασία και τις εξαιρετικές παρουσιάσεις τους στην ημερίδα μας!

Ευχαριστούμε τον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης κ. Κόσυβα, τον Οργανωτικό Συντονιστή του 4ου ΠΕΚΕΣ κ. Καμήλο και όλους τους συναδέλφους ΣΕΕ του 4ου ΠΕΚΕΣ που ήταν μαζί μας, εμπλουτίζοντας με την παρουσία και τις παρεμβάσεις τους τη διοργάνωσή μας και δημιουργώντας την πολύτιμη αίσθηση της ευρύτερης ομάδας.

Σταχυολογώντας από το chat της ημερίδας παραθέτω:
Μια όμορφη, αρμονικά δυναμική συνεργασία!
Ευχαριστούμε για τη δυνατότητα που μας δίνετε να ενημερωνόμαστε, να ακουγόμαστε. Καλή συνέχεια με επιμονή!

Πολύ ωραίες συμπληρωματικές εισηγήσεις! Καλύψατε όλες τις πτυχές. Ευχαριστούμε!
Ήταν πολύ χρήσιμη η ενημέρωση/ανταλλαγή απόψεων.
Καλές γιορτές σε όλους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες των ημερών
.

Με προσωπική ικανοποίηση και την αίσθηση μιας περιεκτικής βραδιάς, όμορφης ανθρώπινης αλληλεπίδρασης και μέσα από οθόνες (!) σας εύχομαι:

Καλές γιορτές με υγεία και δύναμη να μετουσιώνουμε τη δυσκολία σε δημιουργία και χαρά!
Με το καλό στις τάξεις μας και τη φυσιολογική ζωή μας!

Το υλικό της ημερίδας μπορείτε να το αναζητήσετε εδώ.

Γιούλη Παπαλεωνίδα

Κατηγορίες: ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Πληροφορική. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.