ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ με Καθηγητές/ριες που διδάσκουν Φυσική σε Γ΄ Γυμνασίου και Β΄ Λυκείου Γενικής Παιδείας

Αγαπητοί και αγαπητές συνάδελφοι,

Συνδιοργανώνουμε με τους υπεύθυνους του 1ου και 2ου ΕΚΦΕ, κ. Αθανάσιο Γκουρμπή και κ Γεωργία Παπαγεωργάκη, τηλεδιάσκεψεις, με θέμα:

«Πειραματικές Δραστηριότητες Ηλεκτρισμού εξ αποστάσεως για τη Φυσική»

Σύμφωνα με το πιο κάτω πρόγραμμα:

• Τρίτη, 8/12, 2ο ΕΚΦΕ (Αλίμου)
  • Πέμπτη, 10/12, 1ο ΕΚΦΕ (Ν. Σμύρνης)

Οι Υπερσύνδεσμοι των τηλεδιασκέψεων με την πλατφόρμα webex είναι:

Password:1234

Θα μας διευκολύνατε αν συνδεόσασταν με το Ονοματεπώνυμό σας, για να ξέρουμε με ποιους επικοινωνούμε

Παρακαλούμε τους/ις Διευθυντές/ριες των σχολείων να ενημερώσουν τους ΥΣΕΦΕ του σχολείου τους και να τους διευκολύνουν να συμμετάσχουν με διαμόρφωση του ΩΠ τους, όπως προβλέπεται από την εγκύκλιο 139062/Δ2/09-09-2019, καθώς περιμένουμε την νέα.

Ασημίνα Κοντογεωργίου

Φυσικός

ΣΕΕ για εκπαιδευτικούς ΠΕ04

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Φυσικές Επιστήμες. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.