Επιμορφωτική δράση για τους εκπαιδευτικούς που υπηρετούν σε σχολεία που έχει επιστημονική & παιδαγωγική ευθύνη ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ 84

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι,

Αγαπητοί συνάδελφοι και συναδέλφισσες,

στα πλαίσια της επιστημονικής και παιδαγωγικής καθοδήγησης των σχολείων στα οποία υπηρετείτε και προκειμένου να σας βοηθήσω στη νέα αυτή χρονιά που βρίσκει την εκπαιδευτική  κοινότητα, ανήσυχη μπροστά στις συνθήκες που έχει δημιουργήσει η πανδημία COVID-19 σας καλώ να συμμετέχετε σε επιμορφωτική δράση  εξ αποστάσεως που έχει τίτλο : «Η δύναμη της φωνής», που θα υλοποιηθεί την Πέμπτη 5 Noεμβρίου 2020 και ώρες 18.00-19.30 με εισηγήτρια την Νένα Καλούτσα, λυρική σοπράνο, M.Sc Φωνητικής. Παρακαλώ να συνδεθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο :

Να προσέχετε.

Παρακαλώ τις/τους Διευθύντριες/ές των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου τους.

Με εκτίμηση,

Ελευθέριος Σπ. Χονδρογιάννης Ο Υπεύθυνος Επιστημονικής  & Παιδαγωγικής Ευθύνης

Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου Ηλεκτρονικών ΠΕ 84

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.