Έναρξη επιμορφωτικού κύκλου σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Γλυφάδας

Αγαπητές/ οί συνάδελφοι,

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών συναντήσεων, σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Γλυφάδας (κ. Μελίνα Χαρατσίδου) και τη Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ 70 κ. Ευσταθία Χριστοπούλου, ξεκινάει μέσω τηλεδιάσκεψης κύκλος επιμορφωτικών συναντήσεων  για διάφορα θέματα που απασχολούν τους/τις εκπαιδευτικούς. Η πρώτη συνάντηση έχει προγραμματιστεί για την Πέμπτη  29 Οκτωβρίου από τις 17.30-19.30 με θέμα: «Αγχώδεις διαταραχές στην παιδική ηλικία: ο ρόλος του/ της εκπαιδευτικού». Οι συναντήσεις είναι προαιρετικές και θα πραγματοποιούνται ανά 15θήμερο.

Ο σύνδεσμος της συνάντησης θα σας κοινοποιηθεί εγκαίρως. Παρακαλείσθε όσοι/ ες ενδιαφέρεστε να στείλετε το αίτημα ενδιαφέροντός σας στο echristop64@gmail.com, Ον/μο, σχολείο που υπηρετείτε, mail και κινητό, έως και την Τετάρτη, 28/10/2020.

Οι  Συντονίστριες Εκπαιδευτικού Έργου, κλ. ΠΕ60

4ο ΠΕΚΕΣ Αττικής

Τριανταφυλλιά Νικολούδη                                           Μαρία Σαλαγιάννη

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Νηπιαγωγών. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.