Αφίσα τελική

Σας προσκαλούμε σε δίωρη προαιρετική επιμορφωτική συνάντηση μέσω τηλεδιάσκεψης, την  Τρίτη  6 Οκτωβρίου 2020,  ώρα έναρξης 17.00 μ.μ , με θέμα:

«  Χρήση μάσκας και γενικότερα ζητήματα υγείας στις σχολικές μονάδες την περίοδο της πανδημίας   »

Συμμετέχουν η κ. Ουρανία- Αναστασία Μπελτέ, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ 87 Υγείας -Πρόνοιας- Ευεξίας 4ου ΠΕΚΕΣ και η κ Μαριλένα Τσίτουρα Παιδίατρος, PhD στην 2η ΤΟΜΥ Αγ. Δημητρίου.

Η τηλεδιάσκεψη θα πραγματοποιηθεί  μέσω της πλατφόρμας webex στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://cisco.webex.com/cisco/onstage/g.php?MTID=eaf1a9f0ec3fe2dc3acb09afb4501de10        ( δείτε οδηγίες παρακολούθησης). Μπορούν να την παρακολουθήσουν  οι Νηπιαγωγοί και  οι Δάσκαλοι όλων των Τάξεων των Δημόσιων και Ιδιωτικών Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων της Δ’ Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Ο Οργανωτικός Συντονιστής                      και                  Οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού ‘Εργου

4ου ΠΕΚΕΣ Αττικής

Νικόλαος Καμήλος                                                              Νικολούδη Τριανταφυλλιά    ΠΕ 60

Σαλαγιάννη Μαρία ΠΕ60

Ζουγανέλη Άννα ΠΕ 70

Kαμπούρμαλη  Ιωάννα ΠΕ 70

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος ΠΕ 70                                                                                                  Χριστοπούλου Ευσταθία ΠΕ  70

Μουταβελής Αδριανός, ΕΑ&ΕΕ

Μπελτέ Ουρανία Υγείας, Πρόνοιας,                                                                                                                                              Ευεξίας

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Νηπιαγωγών, Υγεία Πρόνοια Ευεξία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.