ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ

Σας προσκαλούμε σε δίωρη προαιρετική επιμορφωτική συνάντηση μέσω τηλεδιάσκεψης, την Πέμπτη 1 Οκτωβρίου 2020,  ώρα έναρξης 17.00 μ.μ , με θέμα:

« Βήματα για τη ζωή : Οδηγός για το ξεκίνημα της σχολικής χρονιάς τον καιρό της πανδημίας»

Στην επιμορφωτική συνάντηση θα παρουσιαστεί το θεωρητικό πλαίσιο και ο στόχος  των προτεινόμενων δομημένων διδασκαλιών από την προσκεκλημένη εισηγήτρια  κ. Ν. Κουρμούση ΕΔΙΠ ΑΣΠΑΙΤΕ , μέλος της συγγραφικής ομάδας του Οδηγού ο οποίος έχει δημιουργηθεί  από το Παιδαγωγικό Τμήμα της ΑΣΠΑΙΤΕ.

Η τηλεδιάσκεψη θα πραγματοποιηθεί  μέσω της πλατφόρμας webex στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Μπορούν να την παρακολουθήσουν  οι Νηπιαγωγοί και  οι Δάσκαλοι της Α’ Β’ και Γ΄ Τάξης των Δημόσιων και Ιδιωτικών Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης  Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δ΄ Αθήνας.

Ο Οργανωτικός Συντονιστής                                       Οι    ΣΕΕ ΠΕ 60 και ΠΕ 70

4ου ΠΕΚΕΣ Αττικής

Νικόλαος Καμήλος                                                 Νικολούδη Τριανταφυλλιά    ΠΕ 60

Σαλαγιάννη Μαρία ΠΕ60

Ζουγανέλη Άννα ΠΕ 70

Καμπούρμαλη Ιωάννα ΠΕ 70

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος ΠΕ 70

Χριστοπούλου Ευσταθία ΠΕ  70

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Νηπιαγωγών. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.