«Διαδικτυακή Συνάντηση Εργασίας με Εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91: α) αναστοχασμός της σχολικής χρονιάς 2019-20, β) διερεύνηση επιστημονικών αναγκών, γ) προτάσεις σχεδιασμού».

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91, Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη, προσκαλεί τους/τις εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02), των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης αρμοδιότητας του 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής με θέμα: «Διαδικτυακή Συνάντηση Εργασίας με Εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91: α) αναστοχασμός της σχολικής χρονιάς 2019-20, β) διερεύνηση επιστημονικών αναγκών, γ) προτάσεις σχεδιασμού»

Η διαδικτυακή συνάντηση θα υλοποιηθεί την Παρασκευή 19/06/20, ώρες 18.30-20.00, μέσω της ψηφιακής πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων Webex, στον σύνδεσμο https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/nayaboemi.

Η συμμετοχή είναι προαιρετική για τους/ τις εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Θεατρικής Αγωγής

Μποέμη Παναγιώτα (Νάγια)

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δασκάλων, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Θέατρο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.