Προτάσεις για εργασία στην τάξη με τις νέες συνθήκες – Χημεία Λυκείου

Αγαπητοί και αγαπητές συνάδελφοι,

Συνδιοργανώνουμε με τους υπεύθυνους του 1ου και 2ου ΕΚΦΕ (Ν. Σμύρνης και Αλίμου) κ. Αθανάσιο Γκουρμπή και κ. Χριστόφορο Στογιάννο τηλεδιάσκεψη  με θέμα:

«Προτάσεις για εργασία στην τάξη με τις νέες συνθήκες – Χημεία Λυκείου

που θα πραγματοποιηθεί

Πέμπτη, 28/5, 18.00-20.00

Επιπλέον, θα συζητήσουμε τρόπους που η εμπειρία σας στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση μέχρι τώρα, μπορεί να αξιοποιηθεί στο μέλλον.

Εισηγητής θα είναι ο κ. Χριστόδουλος Μακεδόνας, Χημικός στο ΓΕΛ της Ευαγγελικής Σχολής

Υπερσύνδεσμος τηλεδιάσκεψης: https://minedu-gov-gr.webex.com/minedu-gov-gr/j.php?MTID=mfbd1e72ea1621273c9e22f1f9c097fd1

Κωδικός πρόσβασης (Password): T3wb883G33m

Παρακαλούμε τους/ις Διευθυντές/ριες των σχολείων να ενημερώσουν τους εκπαιδευτικούς ΠΕ04 που διδάσκουν Χημεία

Ασημίνα Κοντογεωργίου

ΣΕΕ για τους ΠΕ04

4ου ΠΕΚΕΣ Αττικής

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Φυσικές Επιστήμες. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.