Επιμορφωτικό σεμινάριο για τους/ τις εκπαιδευτικούς ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) που υπηρετούν στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (δημόσια και ιδιωτική) αρμοδιότητας 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής.

Σύμφωνα με τα παραπάνω σας ενημερώνουμε ότι διοργανώνεται επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα: «Προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη του/ της εκπαιδευτικού Θεατρικής Αγωγής: α) Δεξιότητες επικοινωνίας, β) Σχεδιασμός θεατρικής παράστασης»  για τους/ τις εκπαιδευτικούς επιστημονικής ευθύνης ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02)  που υπηρετούν στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (δημόσια και ιδιωτική), συμπεριλαμβανομένων των εκπαιδευτικών ΠΕ 91 ειδικής αγωγής και ΔΥΕΠ, αρμοδιότητας 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ..

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20/11/19,  στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου (Βενιζέλου Ελευθερίου 14, Άγιος Δημήτριος, 17343),

ώρες 11.00-14.00. Η παρουσία των εκπαιδευτικών είναι υποχρεωτική.

Εισηγούνται:

Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Θεατρικής Αγωγής

Ίλια Λακίδου, μέλος ΕΔΙΠ Τμήμα Θεατρικών Σπουδών / Φιλοσοφική Σχολή / ΕΚΠΑ

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου

Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη

Κατηγορίες: Δευτεροβάθμια, Επιμορφωτικές δράσεις, Θέατρο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.