«Ο ρόλος του εκπαιδευτικού στην ανάπτυξη αποτελεσματικής επικοινωνίας και στη διαχείριση ζητημάτων συμπεριφοράς των μαθητών»,Επιμορφωτικό σεμινάριο της ΣΕΕ ΠΕ06 Μαρίας Ανδριτσοπούλου

Τη Δευτέρα, 14 – 10 – 2019 & ώρα: 18:00-20:00 πραγματοποιήθηκε επιμορφωτικό σεμινάριο στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου (Διεύθυνση Σχολείου: Ελευθερίου Βενιζέλου 14, Άγιος Δημήτριος, 17343, πίσω από το Athens Metro Mall, στη στάση του μετρό ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) με θέμα:

Το Επιμορφωτικό Σεμινάριο, που ήταν προαιρετικό, διοργανώθηκε από την κ. Μαρία Ανδριτσοπούλου Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Κλ. ΠΕ06 Αγγλικής Γλώσσας. Προσκεκλημένη Ομιλήτρια ήταν η κ. Ράνια Κυριαζή, Δρ. Κοινωνικής Ψυχολογίας, π. Σχολική Σύμβουλος.

Στο εκπαιδευτικό σεμινάριο η προσέλευση των εκπαιδευτικών υπήρξε πολύ ικανοποιητική. Σύντομα θα πραγματοποιηθεί το Β΄μέρος της επιμόρφωσης με τη συμμετοχή της κ. Κυριαζή.

Κατηγορίες: Αγγλικών, Επιμορφωτικές δράσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.