Επιμορφωτικό Σεμινάριο & βιωματικό εργαστήριο: «Αποτελεσματική εκπαιδευτική πράξη και διαχείριση κάθε είδους κρίσης στη σχολική μονάδα»

IMG_5076

Τη Δευτέρα, 08/03/2019, από 18:00-20:00 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία προαιρετικό Επιμορφωτικό Σεμινάριο με βιωματικό εργαστήριο και θέμα:

που διοργάνωσε η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ06 του 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής κ. Μαρία Ανδριτσοπούλου, στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου (Ελευθερίου Βενιζέλου 14, Άγιος Δημήτριος, 17343) και παρακολούθησαν πολλοί εκπαιδευτικοί Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης της Διεύθυνσης Δ΄ Αθήνας. Προσκεκλημένη ομιλήτρια ήταν η κ. Καλλιρρόη Ντινοπούλου (π. Σχολική Σύμβουλος, Ψυχολόγος – Ψυχοθεραπεύτρια & εξειδικευμένη επιστήμων σε θέματα Συμβουλευτικής).

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.