Επιμορφωτική συνάντηση για το πρόγραμμα Erasmus+ KA1

4o ΠΕ.Κ.Ε.Σ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Επιμορφωτική  Συνάντηση  για το πρόγραμμα Erasmus+ KA1

To 4o ΠΕΚΕΣ Αττικής, διοργανώνει επιμορφωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς που υπηρετούν στα σχολεία ευθύνης του και τα οποία προτίθενται να καταθέσουν για έγκριση πρόταση προγράμματος Erasmus+ KA1 επιμόρφωσης εκπαιδευτικών στο εξωτερικό.
Προκειμένου να συνδράμουμε τα σχολεία που προτίθενται να υποβάλλουν προτάσεις για έγκριση, αποφασίσαμε να διοργανώσουμε δύο συναντήσεις. Η πρώτη για το ΚΑ1 που επείγει και η δεύτερη για το ΚΑ2 που η προθεσμία του λήγει τον Μάρτιο.
Η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο 7ο ΓΕΛ Καλλιθέας (Δοϊράνης 86, Χαροκόπου, Καλλιθέα. Τηλ. 21 0951 0587. Δ/ντής κ. Γ. Μπίκος), την Τρίτη 22 Ιανουαρίου 2019 και από τις 11.30 ως τις 14.15. Η δεύτερη συνάντηση θα ανακοινωθεί αργότερα
Για δηλώσεις συμμετοχής επισκεφτείτε τη διεύθυνση:
Στο σεμινάριο μπορούν να συμμετάσχουν εκπαιδευτικοί της Δ’ Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αθήνας.
Η προθεσμία υποβολής δήλωσης συμμετοχής, λήγει την Τετάρτη 16-1-2019 στις 22.00

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.