Ερωτηματολόγια

Ερωτηματολόγια 2023-2024

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να μας αφιερώστε δέκα λεπτά για να απαντήσετε στο ακόλουθο ερωτηματολόγιο σχετικό με την αξιολόγηση της συνάντησης «Βιωματική δράση για την εμπλοκή και συμμετοχή των γονιών στην σχολική καθημερινότητα».

Ερωτηματολόγιο Βιωματικής Δράσης Φεβρουαρίου 2024

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να μας αφιερώστε δέκα λεπτά για να απαντήσετε στο ακόλουθο ερωτηματολόγιο σχετικό με την αξιολόγηση της συνάντησης «Εμπλοκή και συμμετοχή των γονιών στην σχολική καθημερινότητα».

Ερωτηματολόγιο αξιολόγησης της συνάντησης «Εμπλοκή και συμμετοχή των γονιών στην σχολική καθημερινότητα».

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να μας αφιερώστε δέκα λεπτά για να απαντήσετε στο ακόλουθο ερωτηματολόγιο σχετικό με τις δράσεις που σχεδιάζουμε να κάνουμε την τρέχουσα σχολική χρονιά 2023-24 και οι οποίες θα αφορούν στο θέμα: “Προϋποθέσεις και τα όρια στις σχέσεις Σχολείου-Οικογένειας.”

Ερωτηματολόγιο διερεύνησης των απόψεων των γονέων σχετικά με τις προϋποθέσεις και τα όρια στις σχέσεις Σχολείου-Οικογένειας.

Ερωτηματολόγια 2022-2023

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να μας αφιερώστε δέκα λεπτά για να μας απαντήσετε στο ακόλουθο ερωτηματολόγιο σχετικό με τη δράση μας στις 21-02-2023 “Διαχείριση Συγκρουσιακών Σχέσεων Μεταξύ Μαθητών Και Εκπαιδευτικών Ανίχνευση Μαθησιακών Δυσκολίων Μετάβαση Από Το Σπίτι Στο Σχολείο”.

Διαχείριση Σχέσεων…

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να μας αφιερώστε δέκα λεπτά για να μας απαντήσετε στο ακόλουθο ερωτηματολόγιο σχετικό με τη δράση μας “Ευτυχισμένα παιδιά! Μύθος ή πραγματικότητα;” που πραγματοποιήθηκε στις 25-01-2023.

Ερωτηματολόγιο δράσης: “Ευτυχισμένα παιδιά! Μύθος ή πραγματικότητα;

Ερωτηματολόγιο διερεύνησης των απόψεων των γονέων σχετικά με την ποιότητα των σχέσεων Νηπιαγωγείου-Οικογένειας