Προγράμματα και Ωρολόγιο πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2021-2022

Οκτ 20212

Αγαπητοί γονείς

πέρα από τα Εργαστήρια Δεξιοτήτων και τα Αγγλικά με τα οποία θα ασχολούνται τα παιδιά κάποιες ώρες μέσα στην εβδομάδα, παράλληλα θα ασχολούνται όταν χρειάζεται και με το Erasmus KA2 E-FEST πρόγραμμα που έχουμε από το 2017 και τελειώνει φέτος, το “Teachers4Europe: setting an Agora for Democratic Culture” (T4E), τα eTwinning S.T.E.A.M. For Happy WORLD,  Cultural kaleidoscope & The kid saving the world (DÜNYA’YI KURTARIR ÇOCUK) και τέλος, τα προγράμματα Οικολογικά Σχολεία και Χόπα Ήρωες.

Αυτό είναι το ωρολόγιο πρόγραμμα όλων των τμημάτων. Στη θέση της κας Φωτεινής Φιλίππου στο 2ο τμήμα ολοημέρου ήρθε η κα Παρασκευή Φακυρούδη.

Ευχόμαστε να έχουμε μία δημιουργική χρονιά για παιδιά και εκπαιδευτικούς..!!

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προγράμματα και Ωρολόγιο πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2021-2022