Προσφορά σε Κοινωνικό Παντοπωλείο και Ίδρυμα Άσπρες Πεταλούδες

Δεκ 201917

Ευχαριστούμε τους γονείς του 4ου Νηπιαγωγείου Ν. Ιωνίας και τον Δημοτικό Σύμβουλο κ. Γιώργο Τόρη εντεταλμένο σύμβουλο της δημοτικής αρχής στον τομέα της διαχείρισης και συντήρησης οχημάτων για την ανταπόκρισή τους στο κάλεσμά μας να προσφέρουν τρόφιμα για το Κοινωνικό Παντοπωλείο και γάλατα για το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο στο Ίδρυμα Άσπρες Πεταλούδες. Όλοι μαζί μπορούμε.
Παράλληλα, ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για το ωραίο Χριστουγεννιάτικο bazaar που ετοίμασε για να αγοράσει πράγματα για το σχολείο και τους μικρούς μαθητές μας..!!!❤️
από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προσφορά σε Κοινωνικό Παντοπωλείο και Ίδρυμα Άσπρες Πεταλούδες