Ολοκλήρωση προγράμματος Μετάβασης στο Δημοτικό σχολείο!!!

Με τη συνδιδασκαλία στο μάθημα της γυμναστικής ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα Μετάβασης των νηπίων του σχολείου μας στο Δημοτικό σχολείο!!! Οι μαθητές μας ξετρελάθηκαν, γνώρισαν τους χώρους και τους εκπαιδευτικούς της επόμενης βαθμίδας, εξοικειώθηκαν με το πρόγραμμα και τον τρόπο λειτουργίας του νέου τους σχολείου ώστε να ξέρουν τι να περιμένουν το Σεπτέμβριο!

IMG 7300 IMG 7354 IMG 7351 IMG 7341 IMG 7311 IMG 7305

Θερμές ευχαριστίες για την άψογη συνεργασία στη Διευθύντρια και τους εκπαιδευτικούς του 1ου Δημοτικού σχολείου Μουζακίου. Μας δέχτηκαν με απεριόριστη αγάπη, προσάρμοσαν το ωρολόγιο πρόγραμμά τους και είχαν πάντοτε μια ανοιχτή αγκαλιά για εμάς. Ανοίξτε τα φτερά σας γλυκά μας Νηπιάκια, σας ευχόμαστε μέσα από την καρδιά μας να είστε υγιή και να φτάσετε ψηλά!!!! Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές, θα είστε πάντα στην καρδιά μας!!!!