ΠΑΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ – ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ

Αγαπημένα μας παιδιά,

από τη Δευτέρα 1/6/2020  γυρίζουμε στο Σχολείο μας. Είμαστε όλοι χαρούμενοι που θα συναντηθούμε ξανά στις τάξεις μας. Η επιστροφή μας θα είναι διαφορετική από τις άλλες φορές, καθώς θα πρέπει να είμαστε όλοι πολύ πιο προσεκτικοί. Παίρνουμε τα απαραίτητα μέτρα για να προστατεύσουμε την υγεία μας και με προσοχή και υπευθυνότητα τηρούμε τις οδηγίες. Είμαστε αισιόδοξοι πως όλα θα πάνε καλά!

Αγαπητοί γονείς,

σας ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθεια και συνεργασία σας όλο αυτό το διάστημα που μείναμε σπίτι. Θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε πως το νηπιαγωγείο μας έχει ακολουθήσει πιστά  τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας για τη λειτουργία του σχολείου και του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) όσον αφορά στα μέτρα πρόληψης και προστασίας των μαθητών/τριών μας.