Αγιασμός

Ο Αγιασμός του 4ου Νηπιαγωγείου Αθηνών έγινε στην αυλή, τα παιδιά κάθισαν σε οριοθετημένο χώρο , κρατώντας αποστάσεις και φορώντας μάσκες.
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ παιδάκια, με υγεία, δημιουργικότητα, φαντασία, πλούσιες εμπειρίες και πολλά χαμόγελα !!!!.
Εμείς παιδάκια είμαστε εκεί για εσάς με τις αγκαλιές μας γεμάτες αγάπη για να σας πάρουμε και να χτίσουμε παρέα τα θεμέλια του οικοδομήματος της γνώσης, τα οποία χωρίς αμφιβολία αποκτώνται από τη φοίτηση σας στο Νηπιαγωγείο.
Αγαπητοί γονείς να είστε σίγουροι όλοι πως τα παιδιά σας είναι σε ασφαλή και έμπειρα χέρια και ότι οι νηπιαγωγοί θα είναι δίπλα σας σε ότι χρειαστείτε. Η κοινή μας αγάπη για τους μικρούς μας μαθητές και η επιθυμία για το καλύτερο των παιδιών μας ας είναι ο φωτεινός φάρος των προσπαθειών μας !!!!