Πολύτιμη Προσφορά

Ευχαριστούμε θερμά τις Εκδόσεις Ψυχογιός  που συνέβαλαν στην ενίσχυση της σχολικής βιβλιοθήκης μας, προσφέροντας για τους μαθητές μας παιδικά βιβλία που προάγουν τη φιλαναγνωσία, τη γλωσσική ανάπτυξη και τη συναισθηματική νοημοσύνη.

Η πολιτική της εταιρείας Ψυχογιός, είναι να εργάζονται για το κοινωνικό σύνολο και να επιστρέφουν μέρος της ευημερίας τους σε αυτό. Στόχος είναι να έρθουν περισσότεροι αναγνώστες κοντά στα βιβλία.

Υπέροχα γνωστικά ταξίδια περιμένουν τα παιδιά, χάρη σε αυτή τη κοινωνική ευαισθησία από τις Εκδόσεις Ψυχογιός.

Εκπαιδευτικοί και μαθητές είμαστε αληθινά ευγνώμονες!! Ευχόμαστε να συνεχίσετε τη θαυμαστή συνεισφορά σας και για άλλα σχολεία που το επιθυμούν και το χρειάζονται.