Προς γονείς & κηδεμόνες σχετικά με την επικοινωνία τους με το σχολείο

Κάποιοι γονείς ενημέρωσαν το σχολείο ότι δεν παρέλαβαν μηνύματα σχετικά με την εξ αποστάσεως λειτουργία του σχολείου από σήμερα Τρίτη 28/9/2021. Αυτό μπορεί να οφείλεται είτε σε λανθασμένες διευθύνσεις email που έχουν καταχωριστεί στο σχολείο είτε σε δυσλειτουργία της πλατφόρμας myschool από την οποία στέλνονται μαζικά τα email προς τους γονείς και κηδεμόνες.

Αν δεν έχετε πάρει μέχρι σήμερα κανένα email από το σχολείο τότε τα στοιχεία που έχουμε για εσάς δεν είναι σωστά. Αν έχετε πάρει emails τότε είναι πρόβλημα της πλατφόρμας myschool.

Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να στέλνετε email στη διεύθυνση 4lykkerk@sch.gr είτε για να επιβεβαιώνουμε τα στοιχεία επικοινωνίας που έχουν καταχωριστεί για εσάς είτε για κάθε πληροφορία που χρειάζεστε.

Κωνσταντίνος Αλεξίου

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.