Τον ζητούμενο Α.Μ. μαθητή μπορείτε να τον βρείτε είτε από τον έλεγχο επίδοσης, είτε από το Ειδικό Μαθητικό Δελτίο (ΠΑΣΟ). Για οποιαδήποτε απορία ή πληροφορία τις ημέρες που δε λειτουργεί το σχολείο μπορείτε να επικοινωνείτε στο: mail@4lyk-irakl.ira.sch.gr

Ο Διευθυντής

2 Σχόλια “ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ. Επισήμανση για τον ζητούμενο Α.Μ. μαθητή”
  1. Ο/Η Μπαλτζακη -Πετρουτσου λέει:

Καλημερα σας.Προσπαθω εδω και μερες να φτιαξω την ηλεκτρονοκη αιτηση της μαθητριας Μπαλτζακη Κωνσταντινας, αλλα δυστυχως το συστημα με πεταει εξω… Τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση;

2. Παράταση Β’ φάσης ηλεκτρονικών εγγραφών μέχρι τη Δευτέρα 1/7/2019 23.59

3.