Καλωσόρισμα

4 σχόλια στο άρθρο

“Καλωσόρισμα”

1. 24 Δεκεμβρίου, 2010 στις 20:55      Απάντηση ασπάλακας Έγραψε:

Kαιρός ήταν να δημιουργηθεί ένα επίσημο blog για το 4ο… Γιατί για όσους δεν το γνωρίζουν πριν από τρία χρόνια υπήρχε ένα ανεπίσημο (ωραίες εποχές) που σχολίαζε τα κακώς κειμενα του σχολείου μας… Άντε καλή αρχή!

2. 17 Ιανουαρίου, 2011 στις 00:32      Απάντηση #FN$# Έγραψε:

Όντως, ωραίες εποχές! Χαχα! 😛

Καλή αρχή πάντως! 😀

3. 20 Ιανουαρίου, 2011 στις 15:11      Απάντηση Marsiana Έγραψε:

Άντε, καλή μας αρχή!!! Ελπίζω να μαζευτούν πολλοί αναγνώστες!!! Καλή συνέχεια!!!

4. 22 Ιανουαρίου, 2011 στις 01:02      Απάντηση amico Έγραψε:

Καλή αρχή παιδιά!!!
    Παίρνω μεγάλη χαρά διαβάζοντάς σας. Μπράβο στην προσπάθειά σας, που πλέον είναι και έργο σας!!! Να περνάτε καλά και να το χαρείτε. Όλοι εμείς σας ευχαριστούμε απ΄ την αρχή, για την δυνατότητα που μας παρέχετε, για μιά όμορφη, πολιτισμένη και όλο φρεσκάδα απο νειάτα επικοινωνία. Εγώ θα προσπαθώ το καλύτερο για την φυσική σας κατάσταση να ξέρετε και την δύναμή σας, για να γράφετε ακούραστα….. Εύχομαι και ΄γω να μαζευτούν πόλλοί και καλοί αναγνώστες. Τα ξαναλέμε σύντομα.