ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

Κάτω από ένα λαμπρό ήλιο η αυλή του 4ου Γυμνασίου Ρόδου, πλημμύρισε με χρώματα, μουσική, χορό και πολύ κέφι.
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας από νωρίς το πρωί άναψε φωτιά και έψησε σουβλάκια για όλους τους μαθητές, τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς που παραβρέθηκαν στη γιορτή και όλοι μαζί απόλαυσαν τη μέρα υπό τους ήχους  της αποκριάτικης μουσικής που επιμελήθηκαν μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας.
Στην συνέχεια ακολούθησε ο διαγωνισμός αμφίεσης με την παρουσίαση των συμμετεχόντων και την κριτική επιτροπή να βραβεύει τις τέσσερεις καλύτερες αμφιέσεις με δωροεπιταγές που προσέφερε ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους γονείς για το μεράκι και την προσφορά τους στο σχολείο!

Χρόνια Πολλά και Καλή Σαρακοστή!