Μαρ 30

Σταυρούλα Γεωργιάδου: Διάκριση σε διαγωνισμό Μαθηματικών

Η μαθήτρια του σχολείου μας Γεωργιάδου Σταυρούλα-Βαρβάρα της Α’ τάξης Γυμνασίου διακρίθηκε στον διαγωνισμό της μαθηματικής εταιρίας ΕΥΔΗΜΟΣ που διεξήχθη τον προηγούμενο Νοέμβριο με τη συμμετοχή 150 μαθητών και προκρίθηκε στην επόμενη φάση. Στον επόμενο διαγωνισμό ΙΠΠΑΡΧΟΣ που διεξήχθη τον Ιανουάριο διακρίθηκε επίσης ανάμεσα σε 45 διαγωνιζόμενους παίρνοντας έπαινο! Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας, εύχονται στην μαθήτρια μας να έχει πάντα επιτυχίες και διακρίσεις!!