ΠΕΝΤΑΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Σχολικό έτος 2018-2019

Α1

Ζαράνης Νικόλας Πρόεδρος

Ασλανίδου Ευρώπη Γραμματέας

Δημοπούλου Έλενα Ταμίας

Βογιατζής Δημήτρης Μέλος

Γκέτσιος Χρήστος Μέλος

Α2

Μαυροματίδης Σταύρος   Πρόεδρος

Καλαμπούκα Νεστορία  Γραμματέας

Κωτούλας Ζήσης  Ταμίας

Λιάλιου Ελπίδα  Μέλος

Ζήση Ανδριάνα  Μέλος

Α3

Νατσιοπούλου Κυριακή Πρόεδρος

Νικόπουλος Θοδωρής Γραμματέας

Μπόντης Δημήτρης  Ταμίας

Πασιάκος Κων/νος  Μέλος

Παπαδημητρίου Σπύρος Μέλος

Α4

Σουσαμλής Δημήτρης  Πρόεδρος

Φωτόπουλος Δημήτρης  Γραμματέας

Τοκατλίδου Ελισάβετ  Ταμίας

Τζιούκαλιας Νίκος  Μέλος

Χλιαρά Στέλλα   Μέλος

Β1

Βουνοτρυπίδης Χαράλαμπος     Πρόεδρος

Βελώνης Δημήτριος  Γραμματέας

Βακαλούδης Γεώργιος  Ταμίας

Βλάχος Θοδωρής  Μέλος

Αθανασιάδου Δέσποινα   Μέλος

Β2

Κακουλίδης Παρασκευάς Πρόεδρος

Καραδήμου Πασχαλιά Γραμματέας

Κολοβός Πασχάλης  Ταμίας

Παπαδοπούλου Θεοδώρα Μέλος

Μακρυανίδης Ισαάκ  Μέλος

Β3

Κυρατζίδου Ειρήνη  Πρόεδρος

Κοτσαγιαννίδης Παναγιώτης  Γραμματέας

Παπαδημητρίου Λευτέρης  Ταμίας

Μπαϊράμι Γιόνα  Μέλος

Προδρομίδης Γιάννης Μέλος

Β4

Τσιρέκας Αντώνιος Πρόεδρος

Φασνάκης Μάρκος Γραμματέας

Τουλιόπουλος Ιωάννης Ταμίας

Σταμκούλη Φαίδρα Μέλος

Τιόλη Θεανώ Μέλος

Γ1

Αρβανίτης Μάριος  Πρόεδρος

Αλιάδας Θοδωρής  Γραμματέας

Γκατζιούφα Ζωή Ταμίας

Γκιαούρης Ιωάννης  Μέλος

Άλλκια Άλγκερτ  Μέλος

Γ2

Καλαμπούκας Κρίστιαν Πρόεδρος

Ζιάρα Αναστασία  Γραμματέας

Μπαρδάκα Εμμέλεια  Ταμίας

Κύρινας Αντώνης  Μέλος

Τζιαμπίρης Βασίλης  Μέλος

Γ3

Λαβαντσιώτη Δήμητρα Πρόεδρος

Χαρέλα Μαρία  Γραμματέας

Τσιώνη Αλεξάνδρα  Ταμίας

Παπαθωμάς Βασίλης Μέλος

Μερολάρι Άγγελος  Μέλος

Γ4

Τρομπούκης Γεώργιος    Πρόεδρος

Θεοφανίδης Ιωάννης  Γραμματέας

Σκόρδας Χαρίσιος Ταμίας

Πλιάκης Βασίλειος  Μέλος

Χαλκιάς Γεώργιος  Μέλος

Σχολικό έτος 2017-2018

Α1

Βουνοτρυπίδης  Πρόεδρος

Βελώνης   Γραμματέας

Αμοιρίδου Ταμίας

Γκόλιας Μέλος

Γερασιμίδης Μέλος

Α2

Καραδήμου Πασχαλία   Πρόεδρος

Κολοβός Πασχάλης  Γραμματέας

Παπαδοπούλου Θεοδώρα  Ταμίας

Θεοδωρίδης Χρήστος  Μέλος

Ζάρκα Δήμητρα  Μέλος

Α3

Νίκος   Πρόεδρος

Ντούκα  Γραμματέας

Μπαϊράμι  Ταμίας

Παπαδημητρίου  Μέλος

Κοτσαγιαννίδης  Μέλος

Α4

Τουλιόπουλος Ιωάννης  Πρόεδρος

Τσιρέκας Μάρκος  Γραμματέας

Τότσκα Ματίνα  Ταμίας

Χατζημανώλης Γιώργος  Μέλος

Πελέκα Κ/να   Μέλος

Β1

Δεληζήση Μαρίνα      Πρόεδρος

Γιαννοπούλου Ιφιγένεια  Γραμματέας

Ευαγγελοπούλου Βασιλική   Ταμίας

Θεοδοσιάδης Κων/νος     Μέλος

Γκιαούρης Γιάννης     Μέλος

Β2

Κύρινας Αντώνης  Πρόεδρος

Κατσαντάμης Θανάσης  Γραμματέας

Ζιώγα Βασιλική  Ταμίας

Ζιάρα Αναστασία  Μέλος

Θεοφανίδης Γιάννης  Μέλος

Β3

Παπαϊορδανίδου Βαρβάρα  Πρόεδρος

Λιμνίδης Παναγιώτης  Γραμματέας

Λαβαντσιώτη Δήμητρα  Ταμίας

Μερολάρη Άγγελος  Μέλος

Τσιώνη Αλεξάνδρα  Μέλος

Β4

Πλιάκης Βασίλειος  Πρόεδρος

Μαμάτσιου Περιστέρα  Γραμματέας

Σκόρδας Χαρίσιος  Ταμίας

Χαλκιάς Γεώργιος  Μέλος

Ντόλας Βασίλειος  Μέλος

Γ1

Γάτσος Χρήστος  Πρόεδρος

Βλάμη Παναγιώτα  Γραμματέας

Ζαχόπουλος Κ/νος Ταμίας

Δουγαλής Γρηγόριος  Μέλος

Θεοδοσιάδης Κ/νος  Μέλος

Γ2

Λάππας Ορέστης Πρόεδρος

Μερολλάρι Ορέστης  Γραμματέας

Μαλόκου Φραντσέσκο  Ταμίας

Δημουδιάς Κων/νος  Μέλος

Νικολαΐδης Γιώργος  Μέλος

Γ3

Μούτου Φρειδερίκη  Πρόεδρος

Σούλιος Ιωάννης  Γραμματέας

Στάθης Ιωάννης  Ταμίας

Ντίνας Χάρης  Μέλος

Παπαδόπουλος Φίλιππος  Μέλος

Γ4

Τσάνι Σαϊμίρ    Πρόεδρος

Τριανταφύλλου Χρήστος  Γραμματέας

Τεμερτζίδης Κων/νος  Ταμίας

Χριστοφορίδου Ιωάννα    Μέλος

Χασιώτη Κασσιανή   Μέλος

 

Σχολικό έτος 2015-2016

Δείτε τη σύνθεση των πενταμελών συμβουλίων όλων των τμημάτων  εδώ.

 

 

Σχολικό έτος 2014-2015

Δείτε τη σύνθεση των πενταμελών συμβουλίων όλων των τμημάτων    εδώ

Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια




Σχόλια (RSS)

Αφήστε μια απάντηση