Ευχαριστούμε το Γυμνάσιο Πέλλας για την ξενάγηση των μαθητών μας στον Αρχαιολογικό χώρο της Πέλλας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Οι μαθητές της Α’ τάξης είχαν την τύχη να ξεναγηθούν από τους μαθητές του Γυμνασίου Πέλλας στον Αρχαιολογικό χώρου της Πέλλας. τους μαθητές/τριες συνόδευσαν οι διδάσκουσες καθηγήτριες του μαθήματος της Ιστορίας κ. Γουναροπούλου Αργυρώ, Πλαταμώνα Μαρία, Σεβαστίδου Αγγελική και Τσακίρη Μαριάνθη.

Ευχαριστούμε πολύ και συγχαίρουμε τη Διευθύντρια του Γυμνασίου Πέλλας κ. Ποθητή Νομικού, τους εκπαιδευτικούς που έτρεξαν το πρωτοποριακό πρόγραμμα ξενάγησης και προπαντός τους μαθητές και μαθήτριες που συμμετείχαν ως ξεναγοί. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον καθηγητή κ. Γαϊτάνη Χαράλαμπο για την βοήθεια που προσέφερε στην οργάνωση της ξενάγησης.

για να διαβάσετε περισσότερα πατήστε εδώ