Τελικές παρουσιάσεις περιβαλλοντικών προγραμμάτων

Άλλη μια περιβαλλοντική χρονιά έφτασε στο τέλος της και θέλουμε να σας αποχαιρετήσουμε και να σας ευχηθούμε Καλό Καλοκαίρι .

Ελπίζουμε οι μαθητές μας να απόλαυσαν το «ταξίδι», να συνεργάστηκαν ,να έκαναν νέες φιλίες  και να αποκόμισαν γνώσεις, εμπειρίες αλλά και χαρά.

Ευχαριστούμε για την συνεργασία , το ενδιαφέρον, τη διάθεση, τα συναισθήματα και την αγάπη που μοιραστήκαμε. Συγχαρητήρια για την εξαιρετική παρουσία , το ήθος των μαθητών μας που δεν πέρασε  απαρατήρητο στις επισκέψεις και τις εκδηλώσεις που συμμετείχαμε. Ιδιαίτερα συγχαίρουμε το μαθητή μας Ζλατάνο Ιωάννη που διακρίθηκε στον Διαγωνισμό Φωτογραφίας που διοργάνωσε το Περιφερειακό Δίκτυο «ΚΛΙΚ, προστάτεψέ το».

Το ραντεβού ανανεώνεται για την καινούρια χρονιά και για όσους απολύθηκαν ελπίζουμε να συνεχίσουν και στο Λύκειο να είναι μέλη περιβαλλοντικών ομάδων.

Στα παρακάτω αρχεία μπορείτε να δείτε τις τελικές παρουσιάσεις των περιβαλλοντικών προγραμμάτων μας.

Οι υπεύθυνες καθηγήτριες

Μαλιούρη Αικατερίνη

Τσομπανίδου Ξανθίππη

Χατζηδημητρίου Συρματένια