Αναστολή λειτουργίας του σχολείου – Τηλεκπαίδευση

Δεκ 20225

Ύστερα από την απόφαση για αναστολή λειτουργίας του σχολείου τα μαθήματα θα γίνουν αύριο 6-12-2022 με τηλεκπαίδευση. Οι μαθητές μπορούν να βρουν στη συνέχεια τη διεύθυνση να την αντιγράψουν (copy) και να την κάνουν επικόλληση στο φυλλομετρητή τους (google). Στη συνέχεια πατάνε join meeting (πράσινο κουμπί). Αύριο δε θα γίνει με τηλεκπαίδευση το μάθημα των Θρησκευτικών. Επίσης άλλαξε το πρόγραμμα γιατί τοποθετήθηκε καθηγήτρια Αγγλικών θα το βρείτε σε επόμενη ανάρτηση στην ιστοσελίδα του σχολείου.

Λήψη αρχείου

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναστολή λειτουργίας του σχολείου – Τηλεκπαίδευση

25/4/1850: Ο Πάουλ Γιούλιους φον Ρόιτερ, ιδρυτής του πρακτορείου ειδήσεων Reuters, χρησιμοποιεί 40 περιστέρια για να μεταφέρει στους πελάτες του το κλείσιμο των τιμών του χρηματιστηρίου.