ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ “LETS DO IT GREECE”

Συγχαρητήρια στα παιδιά από όλες τις τάξεις του σχολείου που συμμετείχαν στην εθελοντική δράση “Lets do it Greece” την Κυριακή 21/11/2021. Η προθυμία και το έμπρακτο ενδιαφέρον τους για την καθαριότητα του σχολείου και της ευρύτερης περιοχής ήταν αξιοσημείωτη. Ευχαριστούμε τη Δ/θμια Σχολική Επιτροπή του Δήμου Φυλής, τον Πολιτιστικό Σύλλογο Ζωφριάς και τον πανοσιολογιότατο Πατέρα Ιγνάτιο (Άγ. Γεώργιος Ζωφριάς) για την σημαντική υλική και ηθική βοήθεια που προσέφεραν στη δράση. Ευχαριστούμε επίσης τον Πρόεδρο της Δ/θμιας Σχολικής Επιτροπής Δήμου Φυλής κ. Χατζητρακόσια Ν. και τον Πρόεδρο Παιδικών Σταθμών Άνω Λιοσίων κ. Καμαρινόπουλο Π. , που μας τίμησαν με την παρουσία τους και συμμετείχαν στη δράση. Συγχαρητήρια προπάντων στις εκπαιδευτικούς, που ενθάρρυναν τα παιδιά και τα οργάνωσαν στην υλοποίηση της δράσης: κ. Καλαφάτη Αθ., κ. Καμαρινοπούλου Αγγ., κ. Περυσινάκη Β., κ. Πετροπούλου Π., κ. Τούντα Δ., κ. Καραφώτη Β.

thumbnail Lets do it 9

Lets do it 6