Ιαν 21 2020

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ (ΣΠΑΤΑ, 4-2-2020)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ  Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ   ΑΤΤΙΚΗΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ:4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

Δ/ΝΣΗ: ΠΙΤΤΑΚΟΥ ΚΑΙ ΠΥΘΑΓΟΡΑ, ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ, 13341

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 2487898

Ε ΜΑΙΛ:  mail@4gym-an-liosion.att.sch.gr

Ημερομηνία: 21/01/2020    Αρ. Πρωτ.:31

ΠΡΟΣ: Διεύθυνση Δ. Ε.  Δυτικής Αττικής   Εκπ/κά θέματα

Θέμα: «Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για περίπατο (μετακίνηση με πούλμαν)»

Λαμβάνοντας υπόψη την υπ’ αριθμ. 33120/ΓΔ4/06-03-2017, ΦΕΚ 681/2017 απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων «Περί εκδρομών – μετακινήσεων μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων», σας γνωρίζουμε ότι το σχολείο μας προγραμματίζει περίπατο – μετακίνηση με πούλμαν με τα εξής χαρακτηριστικά:

1.

Προορισμός/οί

Σπάτα
2.

Χρονική Περίοδος

Αναχώρηση 8.30

Επιστροφή 13.30

ΤΡΙΤΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
3.       Τάξη/εις Α, Β , Γ
Προβλεπόμενος αριθμός συνοδών 10
Προβλεπόμενος αριθμός μαθητών 187
4.       Μεταφορικό/ά  μέσο/α  ΠΟΥΛΜΑΝ

Προσκαλούμε τα Τουριστικά Πρακτορεία που πληρούν τις νόμιμες προδιαγραφές να καταθέσουν στο Γραφείο της Διεύθυνσης του Σχολείου σφραγισμένη προσφορά  που θα περιλαμβάνει τα εξής:

1. Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το Ειδικό Σήμα Λειτουργίας, το οποίο

βρίσκεται σε ισχύ.

1. Ασφαλιστική Ευθύνη Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  3. Τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και επιβάρυνση ανά μαθητή.

Η προθεσμία για την κατάθεση των κλειστών προσφορών στο Γραφείο της Διεύθυνσης του Σχολείου ορίζεται μέχρι την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 11.00.

Η  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΠΟΥΡΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/4gymanliosion/2020/01/21/prokiryxi-ekdilosis-endiaferontos-toyristikon-leoforeion-gia-peripato-spata-4-2-2020/