Φεβ 06 2019

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔ/ΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ (25/2/2019, ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΥΚΛΑΔΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ  Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ   ΑΤΤΙΚΗΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ:4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

Δ/ΝΣΗ: ΠΙΤΤΑΚΟΥ ΚΑΙ ΠΥΘΑΓΟΡΑ, ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ, 13341

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 2487898

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: ΜΠΟΥΡΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Ε. ΑΤΖΑΜΠΟΥ

Ημερομηνία: 05/02/2019

Αρ. Πρωτ.: 50

ΠΡΟΣ: Διεύθυνση Δ. Ε.  Δυτικής Αττικής

Λαμβάνοντας υπόψη την υπ’ αριθμ. 33120/ΓΔ4/28-02-2017, ΦΕΚ 681/2017 απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων «Περί εκδρομών – μετακινήσεων μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων», σας γνωρίζουμε ότι το σχολείο μας προγραμματίζει εκπαιδευτική επίσκεψη – μετακίνηση με πούλμαν με τα εξής χαρακτηριστικά:

1.

Προορισμός

Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης, Νεοφύτου Δούκα 4, Αθήνα
2.

Χρονική Περίοδος

Αναχώρηση: 9.00 π.μ.

Επιστροφή:  13.45 μ.μ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
3.      Τάξη/εις Α  Γυμνασίου
Προβλεπόμενος αριθμός συνοδών 4
Προβλεπόμενος αριθμός μαθητών 52
4.      Μεταφορικό/ά  μέσο/α  ΠΟΥΛΜΑΝ

Προσκαλούμε τα Τουριστικά Πρακτορεία που πληρούν τις νόμιμες προδιαγραφές να καταθέσουν στο Γραφείο της Διεύθυνσης του Σχολείου σφραγισμένη προσφορά  που θα περιλαμβάνει τα εξής:

1. Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το Ειδικό Σήμα Λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  1. Ασφαλιστική Ευθύνη Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  3. Τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και επιβάρυνση ανά μαθητή.

Η προθεσμία για την κατάθεση των κλειστών προσφορών στο Γραφείο της Διεύθυνσης του Σχολείου ορίζεται μέχρι την ΤΡΙΤΗ 12  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2019  και ώρα 11.00 π.μ.

Η  Δ/ντρια

Μπουρτζάκη Αγγέλα

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/4gymanliosion/2019/02/06/prokiryxi-ekdilosis-endiaferonyos-t/