Φεβ 04 2019

ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Μετά τη Δεύτερη Οριστική Συνέλευση που πραγματοποιήθηκε στις 21/1/2019 στο χώρο του σχολείου, αποφασίστηκε η διεξαγωγή των εκλογών για την ανάδειξη νέου Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Στην Εφορευτική Επιτροπή εκλέχτηκαν οι: 1)Βασιλειάδου Γεωργία   2)Κοντοπούλου Έφη   3)Χειλά Πόπη

Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν στο σχολείο την ημέρα επίδοσης της βαθμολογίας του α τετραμήνου. Όσοι γονείς επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα, παρακαλούνται να καταθέσουν τη δήλωση που μοιράστηκε στους μαθητές στη Δ/νση του σχολείου μέχρι την Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου 2019 έως το τέλος του σχολικού ωραρίου.

Δικαίωμα υποψηφιότητας για το Διοικητικό Συμβούλιο και για αντιπροσώπηση στην Ένωση Γονέων έχουν  και οι δυο γονείς.

Προσοχη: όσοι θέσουν υποψηφιότητα  για την Εξελεγκτική Επιτροπή, δε μπορούν να θέσουν για το Διοικητικό Συμβούλιο.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/4gymanliosion/2019/02/04/%ce%b5%ce%ba%ce%bb%ce%bf%ce%b3%ce%b5%cf%83-%cf%83%cf%85%ce%bb%ce%bb%ce%bf%ce%b3%ce%bf%cf%85-%ce%b3%ce%bf%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%ba%ce%b7%ce%b4%ce%b5%ce%bc%ce%bf%ce%bd%cf%89/