IMG-dd80cec3e15085f8c539b872c5f0c580-V

ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ 17ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η γιορτή μας για την επέτειο της 17ης Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 16/11 και ώρα 9:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων.

Την επιμέλεια της γιορτής είχε η κα Καψή Ευγ. και η κα Καλαφάτη Αθ., της χορωδίας η μουσικός κα Βύζα Αφρ. και των σκηνικών η κα Περυσινάκη Β., ενώ την τεχνική επιμέλεια είχαν οι μαθητές Γκίνος Β., Ασβεστάς Δ. και Κηπουρός Π. Τη γιορτή, στην οποία συμμετείχαν πολλοί μαθητές και μαθήτριες από όλες τις τάξεις, παρακολούθησαν ο Αιρετός ΠΥΣΔΕ Δυτικής Αττικής κος Λουμιώτης Κ., η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κα Θεοδωρακοπούλου Μ., η Γραμματέας κα Κοντοπούλου Έ. και πολλοί γονείς.

Συγχαρητήρια στους μαθητές που συμμετείχαν και στους εκπ/κούς που επιμελήθηκαν τη γιορτή!