ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΙΣ 5/11/2015

Σύμφωνα με την υπ’ αριθμόν ΥΠ 129287/Γ2/10-11-2011 του Υπουργείου Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, σήμερα 30/10/2015 και ώρα 08:15 π.μ, στο γραφείο της Δ/ντριας του 4ου Γυμνασίου Ανω Λιοσίων κας Μπουρτζάκη Α. η Επιτροπή Αξιολόγησης Προσφορών αποτελούμενη από τους: κα Μπουρτζάκη Α. ( Δ/ντρια), κα Καραγιάννη Ειρ. (εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων), κα Γωνιωτάκη Ιω.  και κα Σώρρα Β. (εκπαιδευτικούς) και Γκίνο Δ. (Γραμματέα 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου) άνοιξε τις προσφορές των τουριστικών γραφείων για εκμίσθωση τουριστικών λεωφορείων για τις διδακτικές επισκέψεις του σχολείου στις 5/11/2015 (Α τάξη: Μουσείο Ακρόπολης, Β τάξη: Μουσείο Πετρολογίας, Γ τάξη: Βουλή των Ελλήνων).
Η προσφορά που επιλέχτηκε ήταν του τουριστικού γραφείου MOUSTAKAS TOURS για την Α και τη Γ τάξη και του THIAMIS TOURS για τη Β τάξη, γιατί ήταν οι οικονομικότερες προσφορές.
                                                                                  Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
                                                                              ΜΠΟΥΡΤΖΑΚΗ Α. ΠΕ02