Hello world!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr.

Ο Ιστότοπος «4ο Γυμνάσιο Άνω Λιοσίων» επιθυμεί να είναι ένα παράθυρο επικοινωνίας μεταξύ των μελών της σχολικής μας κοινότητας, και άλλων σχολικών, επιστημονικών και εκπαιδευτικών κοινοτήτων και ομάδων.  Σκοπός αυτής της επικοινωνίας είναι η ανάδειξη καλών πρακτικών στην αντιμετώπιση προβλημάτων που αντιμετωπίζει η σχολική κοινότητα και εμπλουτισμού της εκπαιδευτικής εμπειρίας.

Κανείς δεν περισσεύει! Η άποψη όλων των συντελεστών της σχολικής κοινότητας, εκπαιδευτικών, μαθητών, γονιών είναι πολύτιμη συνεισφορά στην εκτέλεση του εκπαιδευτικού μας έργου. Ο παρών ιστότοπος θέλει να γίνει βήμα έκφρασης όλων αυτών των προσωπικών, επαγγελματικών ή/και επιστημονικών απόψεων και εμπειριών ώστε να βελτιώνεται η εκπαιδευτική διαδικασία του σχολείου μας.

Μαρία Γκιζιάκη

Συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας για την διαχείριση του ιστολογίου σας.