Ενημέρωση για την αποστολή εντύπων μαθητών Α τάξης (σχ. έτος 2020-2021)

Στο πλαίσιο της προετοιμασίας έναρξης των μαθημάτων για το σχολικό έτος 2020-2021, ενημερώνουμε τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών της Α τάξης του σχολείου μας ότι θα πρέπει μέχρι 30 Σεπτεμβρίου 2020 να μας αποστείλουν συμπληρωμένα τα έντυπα “Στοιχεία Κηδεμόνα” (πατήστε εδώ) και “Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή” (πατήστε εδώ). Ειδικά για τα στοιχεία κηδεμόνα είναι απαραίτητη η ενημέρωση μας για το email του γονέα/κηδεμόνα καθώς είναι ο κύριος τρόπος επικοινωνίας τόσο για υπηρεσιακά θέματα (π.χ. ενημέρωση απουσιών, αποστολή ελέγχων, έκδοση βεβαιώσεων) όσο και για παιδαγωγικά θέματα (π.χ. πρόγραμμα εξ αποστάσεως εκπαίδευσης, αποστολή εξεταστέας ύλης).

Η αποστολή των παραπάνω εντύπων μπορεί να γίνει με τους παρακάτω τρόπους:

• Αποστολή των συμπληρωμένων και σκαναρισμένων εντύπων στο email του σχολείου: mail@4gym-aigal.att.sch.gr
  • Παραλαβή και παράδοση των εντύπων από τους μαθητές μετά την έναρξη των μαθημάτων και μέχρι 30/9/2020. Σημειώνεται οτι δεν απαιτείται η επίσκεψη των γονέων/κηδεμόνων στο σχολείο.
Κατηγορίες: Γενικά άρθρα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.