Ενημέρωση για την έναρξη της ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης (2)

Σας ενημερώνουμε ότι ξεκίνησαν οι προσκλήσεις των εκπαιδευτικών για την εγγραφή των μαθητών στις ηλεκτρονικές τάξεις ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης. Παρακαλούνται οι μαθητές να ελέγχουν την ηλεκτρονική αλληλογραφία τους στη διεύθυνση webmail.sch.gr

Πατήστε εδώ για να δείτε τα μαθήματα του 4ου Γυμνασίου Αιγάλεω στην πλατφόρμα eclass.sch.gr. Εάν κάνετε εγγραφή σε καποιο μάθημα, προσέξτε να επιλέξετε τον σωστό τίτλο και εκπαιδευτικό που το υποστηρίζει.