Ενημέρωση για την έναρξη της ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης (1)

Καθώς οι εγγραφές των μαθητών για την απόκτηση λογαριασμού στο ΠΣΔ συνεχίζονται, ενημερώνουμε τους μαθητές ότι πρέπει να ελέγχουν καθημερινά την αλληλογραφία τους στη διεύθυνση webmail.sch.gr καθώς τις επόμενες μέρες θα αρχίσουν να στέλνονται προσκλήσεις για τις ηλεκτρονικές τάξεις των εκπαιδευτικών. Η διαδικασία της ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης θα ξεκινήσει σταδιακά από τη Δευτέρα 30/3/2020.

Δείτε εδώ οδηγίες για τη λειτουργία του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο ΠΣΔ.