Πρόσκληση για ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών της Α Τάξης

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων  του 4ου Γυμνασίου Αιγάλεω, προσκαλεί τους  γονείς και κηδεμόνες  των μαθητών τη Α Τάξης, την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 18:00 στην ετήσια ενημέρωση, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Εκδηλώσεων «Φωτεινή Καράμπελα» του σχολείου.

Η ενημέρωση αφορά στη λειτουργία και τον κανονισμό του σχολείου. Θα ακολουθήσει συζήτηση με τους γονείς σχετικά με προβλήματα που τους απασχολούν και θα διατυπωθούν προτάσεις που μπορούν να βελτιώσουν την εκπαιδευτική διαδικασία. Στη συνάντηση θα παρευρίσκονται και μέλη του Συλλόγου Γονέων για να ενημερώσουν για διάφορα θέματα της αρμοδιότητας τους.

Δημοσιεύθηκε στην Γενικά άρθρα και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.