«Σχολικός εκφοβισμός – μύθος και πραγματικότητα στην εποχή της κρίσης»

Σχολικος ΕκφοβισμοςΟ σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 4ου Γυμνασίου Αιγάλεω, σας καλεί στην εκδήλωση «Σχολικός εκφοβισμός – μύθος και πραγματικότητα στην εποχή της κρίσης» την Τετάρτη 2 Μαρτίου 2016 και ώρα 5:30μμ στο αμφιθέατρο του σχολείου.

Θα μιλήσει ο Κος Μπογδάνης Γιώργος – Ψυχολόγος στέλεχος του Κέντρου πρόληψης εξαρτήσεων Άρηξις και θα ακολουθήσει συζήτηση.

Σχετικά με Μακρίδης Γεώργιος

καθηγητής Τεχνολογίας στο 4ο Γυμνάσιο Αιγάλεω

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.