Πρόσκληση σε συνέλευση

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων | , στις 16-10-2020

Πέμπτη 15/10/2020

Το Δ.Σ.  του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ορεστιάδας καλωσορίζει όλους τους μαθητές & μαθήτριες, γονείς & κηδεμόνες και  εύχεται  καλή εποικοδομητική, δημιουργική και γεμάτη υγεία νέα σχολική χρονιά.

Σας καλούμε σε Τακτική Γενική Συνέλευση που θα γίνει την Κυριακή 18/10/2020 και ώρα 5.00μ.μ.  στο προαύλιο χώρο του σχολείου.

Θέματα ημερήσιας διάταξης:

• Απολογισμός δράσης απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου
  • Οικονομικός απολογισμός
  • Προτάσεις και τοποθετήσεις μελών.
  • Εκλογή εφορευτικής επιτροπής για την εκλογή νέου Δ.Σ. και εξελεγκτικής επιτροπής, αρχαιρεσίες.

Η Γενική Συνέλευση είναι μια ευκαιρία να ακουστούν προτάσεις από όλα τα μέλη του συλλόγου, να συζητήσουμε την πορεία μας για το μέλλον και όλα εκείνα που μπορούν να βελτιώσουν τη δράση μας.

Εκ  του Δ.Σ.

Η πρόεδρος