Δήλωση ημερών παρακολούθησης μαθημάτων

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς | , στις 27-05-2020

Η τήρηση των οδηγιών της Εθνικής Επιτροπής Δημόσιας Υγείας και ο αριθμός των μαθητών μας, οδηγούν σε χωρισμό των τάξεων Α, Β, Δ και Ε σε υποτμήματα και εφαρμογή εκ περιτροπής προσέλευση και διδασκαλία (Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή την μία εβδομάδα, Τρίτη, Πέμπτη την επόμενη και στη συνέχεια αντίστροφα).

Παρακαλούμε τους γονείς των μαθητών των παραπάνω τάξεων που έχουν παιδιά που φοιτούν σε άλλες δομές εκπαίδευσης (νηπιαγωγείο, δευτεροβάθμια) όπου γίνεται εκ περιτροπής προσέλευση να μας ενημερώσουν μέχρι την Πέμπτη 28 Μαΐου 2020 για το πρόγραμμα που ακολουθείται εκεί, ώστε να μεριμνήσουμε για την ταύτιση των ημερών προσέλευσης στο σχολείο.

Η ενημέρωσή μας μπορεί να γίνει τηλεφωνικά (2552022592) ή με mail στο 4dimorest@sch.gr .